Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan oldhatnám meg? PLS....

Hogyan oldhatnám meg? PLS. Valaki!

Figyelt kérdés
Szeretnék játszani régebbi játékokkal (FIFA 98, FIFA 99 stb...) Win7 64-bit-en... Mit csináljak?
2012. febr. 10. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha maga a játék működik Win7-ön, csak esetleg a régi 16-bites telepítő nem fut (előfordul ilyen!), akkor például működhet az, hogy a játékot feltelepíted egy XP-s gép vagy Virtuális Gép alatt, (VirtualBox, pl) és áthurcolod a telepített fájlokat ÉS registry beállításokat. Ha jól csináltad és tényleg csak a telepítő nem működött, akkor talán működni is fog. De sajnos ilyen régi játékoknál előfordult már nekem, hogy egyáltalán nem ment. (hozzáteszem, a Windows kompatibilitása visszafelé még így is remek)
2012. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A Registry-t hogyan másoljam át???
2012. febr. 10. 15:38
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja és a FIFA 98 az olyan, hogy csak el kell indítani... Akkor ez a másolós már nem is olyan jó... :S A többinél megpróbálom a másolást, de a FIFA 98-nál mi legyen?
2012. febr. 10. 15:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha magától nem megy, akkor szerintem elfelejtheted. Megpróbálhatod kompatibilitási módban még, de csodát ne várj.

A registry-t meg inkább mégse piszkáld, ha nem tudod hogyan.

2012. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor megoldás?

Pl. Másik partícióra WinXP???

2012. febr. 10. 16:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha Windows 7 mellé utólag raksz fel XP-t, az elindíthatatlanná teszi a 7-et, nem ajánlom. Ha a géped elbírja a Windows 7-et egyébként sem ajánlom az XP-t. Ha sehogy sem bírod rábírni a játékot, nem tudok segíteni sajnos. A FIFA99-ről mindenképp tudom, hogy megjelent PlayStation-re is. Megpróbálkozhatsz egy PlayStation emulátor használatával. A legtöbb PS1 játék remekül megy vele. De ez már másik téma. (no meg ehhez be kell szerezni a játék PS1 változatát)
2012. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, más megoldás nagyon nincs... Akkor 7 le XP fel aztán újra 7 fel...
2012. febr. 10. 16:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennyi szenvedést megérne neked egy régi Fifa? :O

Amúgy igen, működhet amit írtál, csak érted. :D Ha neked megéri mondjuk...


Az újabb részeket nem próbáltad?

2012. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az új részek nem tudják megadni nekem azt az élvezetet és nem tudják visszahozni azokat az emlékeket amiket átéltem azokkal a játékokkal... :)
2012. febr. 10. 17:09
 10/12 A kérdező kommentje:
Főleg a 98, 99, 2000-el... :)
2012. febr. 10. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!