Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintettekmegér 14 ezret ez...

Illes Norbert kérdése:

Szerintettekmegér 14 ezret ez a kártya? Asus Nvidia 9800GT 1GB DDR3 Dobozzal, egy kis garival rajta! Viszi a mai játékokat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Viszi, bár felbontástól függően, nem maximális beállítások mellett. FullHD-hoz eszedbe se jusson ilyet venni. De mondjuk 1280x1024-ig bezárólag simán jó lehet, esetleg 1440x900-ig. E fölé már karcsú.

Az árban nem vagyok biztos. Szerintem ennyi pénzért csak irodai gépbe/HTPC-be való kártyát kapsz, de majd jönnek az okosok és megmondják. Nem tűnik rossz ajánlatnak, de nem vagyok képben a mai videókártya piaccal teljesen.

2012. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Szerintem megéri. Én nemrég vettem ennek a kistestvérét az 512-est (12E, és simánn mennek rajta a játékok HD-ben, igaz nem a legújabbak. Filmeket csak HD-ben nézek sokszor Dual-ba (monito+Lcdtv) és semmi gond nincs vele, pedig csak 512. Hőfok 56-65C között. Tehát sztem megéri.
2012. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]



Erre gondolsz???

Szerintem megéri. jó kis kártya. És elöző hozzászolónak igaza van jól viszi a játékokat.és ha ilyen olcsón hozzá jutsz akkor szerintem megéri főleg garival még ha csak 1 hónap is a gari az már azt jelenti h megbizható! akitől veszed. mert tudja h nem szart ad el.

2012. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!