Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyiknek van...

Szerintetek melyiknek van jobb hűtése az Asus hd 6850 directcunak vagy az msi hd 6850 cyclonnak? Melyiket érdemesebb megvennem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 18:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A Sapphire az AMD/ATI első számú gyártója... Talán a legminőségibb VGA-kat adja és olcsóbban, mint vetélytársai...
2012. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Hart mire célzol azzal, hogy a Sapphire elvérzik a felső kategóriában?? :)
2012. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
70%

Én se értem magam, nagyon erős volt a kijelentés(nézzétek el le vagyok kissé strapálva)!

A hűtési teljesítményre értettem, az MSI twin forzaival szemben, és az ASUS DirectCU II-jével! Persze itt se kell nagy dolgokra gondolni, egyszerűen olyan szinten már kellőnek tartom azt a pluszt valamelyik hűtésre!

2012. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Azért a Sapphire hűtése sem mondható rossznak, de persze az ASUS DirectCU II és TwinFrozr III hűtőktől kicsit le van maradva, de elenyésző...

Azért ez a hűtés se rossz:

[link]

2012. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%
Nyugi, mondom eltúloztam, betegség miatt nem fog az agyam olyan jól, és mást nem tudok kitalálni neten kívül(a fim ipar "csodái" jelenleg hidegen hagynak,TV-té nem véletlen nem nézek kb 1 éve, sé aludni nem megy) , és valszeg nagyjából még az "értelmem" megmaradt, csak a fogalmazásom elég kusza, ezért elnézést is kérek!
2012. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nemgáz! Nem foglak lepontozni, sőt, mindig felpontozlak, mert alapból tudom, hogy értesz hozzá, csak most zűr van nálad is... :/ Én csak azt mondom, hogy nem fizetnék +10-20K-t egy hűtőért...

Off:

Gyógyulj meg! :)

2012. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%

Köszi, am megyek is nem rontom a levegőt.

Üdv és jó éjt mindenkinek!

2012. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hart:a te véleményed szerint(ha jól értelmezem bár nem biztos) akkor ne adjak ki annyit egy DCU vagy Cyclone hűtésért inkább vegyem a sapphire-t kevesebbért de kb ugyanaz a teljesítmény ? :D
2012. febr. 11. 11:44
 19/27 anonim ***** válasza:

Na, nagyjából tiszta a fejem!

Annyit gyorsba árulj el, hogy milyen gépbe kell, és hogy mennyiből VGA!

2012. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Ha bár nem eget rengető a különbség

[link]

(sapphire)

[link]

(msi)

[link]

(asus)

Ezek nálam a választási lehetőségek,eddig az asus a befutó te mit gondolsz?

2012. febr. 11. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!