Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Na most akkor hogy is van ez...

Na most akkor hogy is van ez a full hd-s monitoros dolog?

Figyelt kérdés

A faterom elment az Aquába egy ilyen monitort megvenni ( [link] mert hogy mindjárt itt a szülinapom, a mostani meg már úgy is régi, és jó lesz TV-nek stb...

Na de amikor megvette, észrevette a kiállított darabon, hogy nincsen rajta se D-Sub, se HDMI. Kibontotta a dobozt, a megvásárolt készüléken sem volt egyik csatlakozó sem, csak sima VGA csatlakozó. Akkor hogyan tudok én ezzel a monitorral Full HD-zni? Egyébként a kártyám egy HD4670-es modell. Apukám vissza vitte, és vissza kérte az árát, nem nagyon vitatkoztak vele az eladók.


2012. febr. 10. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, tehát mit nem értesz?
2012. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most akkor ezzel én tudok full hdzni, vagy sem? Mert csak sima vga csatlakozó volt rajta, és semmi más, akkor meg minek a hdmi?
2012. febr. 10. 19:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Amiért csak analóg csatlakozó van rajta, attól még a képernyő felbontása ugyanúgy Full HD.
2012. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 2xSü ***** válasza:
58%

Full HD-zni? A full HD jelentése: 1920x1080 pixel felbontás.


Ennyit jelent és semmi mást. Hogy ez most TV vagy monitor, hogy VGA bemenete van, HDMI, vagy bármi az már egészen más kérdés. A kettő nem függ össze.


Amúgy nem tudom értelmezni, hogy „nincs rajta D-Sub”…„csak sima VGA csatlakozó”. Tudtommal a D-Sub-ra szokták mondani, hogy „sima VGA csatlakozó”.

2012. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Magyarul ugyanúgy tudtam volna vele Full HDban filmet nézni a gépen, és játszani?
2012. febr. 10. 20:04
 6/11 2xSü ***** válasza:
Ha a kijelzőn múlik a dolog, akkor igen. Viszont ehhez a videokártyádnak is támogatnia kell a 1920x1080 felbontást.
2012. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Rossz ötlet volt visszaadni.
2012. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 2xSü ***** válasza:
(Közben nézem, hogy HD4670-d van. Tehát ez sem akadály. Elsőre célszerű lett volna legalább kipróbálni…)
2012. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy ilyen monitoron már illik lennie egy digitális bemenetnek, még ha árnyalatnyi is a különbség. Szerintem jól tette hogy visszavitte, még jobban tette volna, ha vásárlás előtt tájékozódik. Ott van világosan: Csatlakozó: D-Sub

/csak gondolom nem volt ő sem tisztában azzal, hogy az mi is pontosan/

DVI vagy HDMI legyen rajta, arra figyeljetek.

2012. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk játszani full hd-ban ilyen kártyával úgysem fog, szóval...
2012. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!