Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igaz, hogy ha túlhajtom az...

Igaz, hogy ha túlhajtom az AMD Phenom II X4 960T-t akkor 1 hónap alatt tönkremehet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 21:32
 1/7 A kérdező kommentje:
és ha igen akkor miért?
2012. febr. 10. 21:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha túlhajtod nem kell neki 1 hónap.Akár percek ill. másod percek alatt kinyirhatod.Túlmelegszik és még az alaplapot is kicsinálhatod vele.
2012. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cipi8 ***** válasza:
Ha gyenge a hűtésed van akkor minden procit meglehet főzni plussz ha BIOS-ban is kikapcsolod a hővédelmet! De minek akarják az emberek huzatni szegény procikat, ha kicsi a teljesítménye akkor vegyél nagyobbat!
2012. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Marhaság. Húzáskor jóval előbb instabillá válik, és be se bootol a gép, minthogy bármi is károsodna.
2012. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A túlhajtás mindig növeli a meghibásodás kockázatát és rövidít az élettartamon, de ha ésszel van csinálva, akkor nem lehet baj. Ha olyan mértékű túlhajtással használod, amivel egy hónap alatt elszáll, az szerintem elég feltűnő, legalábbis kötve hiszem, hogy terhelve stabil volna a proci.
2012. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Túlhajtás alatt nem a másik 2 mag aktiválását értettem, hanem a 3Ghz-ről való 3.4Ghz-re történő órajel felemelését! Az károsítja? Illetve azt hogyan lehet aktiválni? BIOS-ban be kell vmit álllítani vagy miféle mód(ok)on tudom megemelni az órajelet 3,4 Ghz-re?
2012. febr. 10. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:

60 fok alatt tartsd

bios ban tudod álitani

ha nem értesz hozá vagy ne csináld vagy olvass utána

tuning bár egyszerü de azért nem egy két mondatból kéne megértened vagy akkor kuka a procidnak

2012. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!