Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LAssú a laptopom mit tegyek?

LAssú a laptopom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lenne 1 problematikám van 1 ASUS k40ie nevezetű laptopom és eléggé belassult. Vírus védelem ellen a Kaspesky 2012 őt használom futattam de nem talált 1 vírust sem továbbá a spyware 2012 es verzióját is használtam abba talált férgeket kitöröltem de nem gyorsult. Ha valakinek lenne jó tanácsa meghallgatnám. SZámítógépem tulajdonságai: -Win7 (32bit) -Pentium (R) Dual-COre CPU T4400 @ 2.20GHz proci -4, 00 GB Ram -Nvidia G force 310M (512mb) A szoftvereket Driver Max nevű programmal frissítem mindig. Valaki segítene?
2012. febr. 12. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
ccleaner
2012. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
és töredezettségmentesítés (bár win7 megcsiná,ja alapból automatice, de hátha nem)
2012. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Túl sok foglalt hely lehet a winchesztereden. Ez egy nagyon jó gép lenne, amúgy.
2012. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 cipi8 ***** válasza:
Advanced System Care pro. Telepítsd fel lehetőleg minél újabb legyen és az alapos tuning parancsra kattints ez kitakarítja a registry adatbázist, spyware-t keres, töredezetség mentesítést végez és főként optimalizálja a rendszert stb! Én kb 2 hetente szoktam futatni és mindent rendbe tesz.
2012. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem nem nem jó 500 gigás a vinyóm A C Meghajtón 25 giga szabad a D meghajtón 200 giga szoval nem cc cleanert futattam Advanced system care (5) öt is talált hibákat min 2 ő de ugyan ojan lassu a gépem (a wmp néhány zenénél szaggat)más media playerrel működik. De azért köszönöm

további tippek?

2012. febr. 12. 21:39
 6/13 cipi8 ***** válasza:
Akkor telepítsd a HDD sentinelt és az egyből kiírja hogy van e valami gond a vinyóddal esetleg bad sectoros_e! A teljesítménynek és a kondíciónak normál esetben 100%-ot kell majd mutatni!
2012. febr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Teszteltem : A merevlemez állapota hibátlan. Nem található hibás vagy gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem.


Nincs szükség beavatkozásra.

De azért köszönöm tipped.

Továbbá valaki?

2012. febr. 13. 13:47
 8/13 anonim ***** válasza:
végső megoldásként újra is rakhatnád a windowst ha semmi nem segít
2012. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még megnézheted, hogy egyszerre mennyi progival kell foglalkoznia a procc-nak, vagyis egyszerre mennyi minden fut. Más:Ha a 250 G-s C meghajtódból 25 G szabad, az bizonyos szempontból zsúfoltnak tetszik. Töredezettségmentesítsd. Vagy dobd ki belőle a felesleget, és aztán töredezettségmentesítsd.
2012. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Épp ezaz hogy újratenni nem szeretném mert elég sok dolgot szerváltam össze vissza és lementeni 300 gigát nem tok me nincsen adathordozóm.

Amúgy átlagosan 79 folyamat van ha nincs megnyitva semmi.

Töredezet mentesítést már próbáltam. de megpróbálom még 1 szer ahogy te ajánlottad.

2012. febr. 13. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!