Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a gépem, bekapcsolom...

Crazy Gee kérdése:

Nem indul a gépem, bekapcsolom elindul a processzor hűtő elkezd dolgozni a vinyo, majd leáll. ha hajszárítóval (és most ne nevessetek) felmelegítem az alaplapot és a cpu-t 70 fokra akkor elindul, majd ha lehűl 55-60 fok alá akkor kikapcsol miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 08:52
 1/9 vagyokakilehetek ***** válasza:
38%
gőzöm sincs. de azért arra kíváncsi lennék hogyan jutottál arra a megállapításra ha hajszárítóval melegíted akkor menni fog?? mi vezetett odáig hogy kezedbe vedd és le "hajszárítózd" a géped? :D :D :D
2012. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem nyultál hozzá a BIOS hoz mert az kazasztófa szokott lenni aki nem ért hozzá. Lehet átálítottál valamit a Biosban ha így van tegyél mindent auto beállításra. Az is lehet kihuzodott valamilyen kábel, ellenőrizd őket. A táp milyen a gépedben?
2012. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Katasztófa, bocs kicsit fáradt vagyok. :)
2012. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nrrolli ***** válasza:
:) hány fok van a helységbe?
2012. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Katasztófa? Kazasztófa? Nem azt a szót keresed, hogy KATASZTRÓFA?....:D
2012. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A gép mellett szárította a haját és az váratlanul megjavult.....:)
2012. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem nyultam a biosban s van benne a helyiségben 20 fok kb ja ugy ahotgy kinyitottuk az ablakot akkor a bekapcs gombnál teljesen lehült a gép majd ha inditottam egy netett akkor leált után melegítettem...
2012. febr. 13. 18:31
 8/9 A kérdező kommentje:
420-as táp van benne
2012. febr. 13. 18:33
 9/9 nrrolli ***** válasza:

Nyitott ablaknál nem gépezünk mert kiszökik az információ


egyébként a winyod fázik !!!!

2012. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!