Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel Windows 7-et telepítettü...

Ambn kérdése:

Mivel Windows 7-et telepítettünk, újra kellett telepíteni az epson sx218 multifunkciós készüléket. A problémám az hogy, a scan nem működik, mert illesztőprogramot kér! Mit tegyek, hogy a scan működjön? Kérem segítsenek!

Figyelt kérdés
Le is töltöttem a www.epson.hu weboldalról, igaz angol nyelvűt, mert magyar nem volt. Két kattintás az exe fájlra, majd tovább, a telepítés végén pedig a nyomtató bekapcsolása. Erre: nincs kommunikáció a lapolvasóval.Hallottam, hogy más is járt már így és új nyomtatót kellett vennie, hogy a scan is működjön.
2012. febr. 13. 12:04
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nyomtat és másol is tökéletesen.A gép lássa a nyomtatót.Az eszközkezelő a képeszközöknél az epson scanner előtt sárga alapon egy fekete felkiáltójel van!
2012. febr. 14. 20:20
 22/28 nrrolli ***** válasza:

Az azt jelenit hogy nem fogadta el a drivert

És driver frissítésével próbálkoztál?

tehát nem sepup meg insatall


hanem az eszközkezelőből? mert lehet hogy fent van a driver csak a win7 nem tudja:))

tehát ugy csináld hogy kitallózod a drivert neki

2012. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Próbáltam az eszközkezelőből is, de ez az üzenet: a windows megállapította, hogy az eszköz illesztőprogramja naprakész.

Kerestem a számítógéppel a c meghajtón is, de ugyanez az üzenet!

2012. febr. 15. 12:41
 24/28 nrrolli ***** válasza:

Akkor töröl le és újra

melyik fajta win 7 van a géped

?

tipusa ?

2012. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

MS Windows 7 Ultimate 32-bit SP2

Pentium Dual-Core CPU E6700 @ 3.20GHz, 2.0GB RAM, ATI Radeon HD 5500 Series, 500GB HDD

Asus Vento

2012. febr. 15. 15:14
 26/28 anonim válasza:
Használjátok a Windows Fax és képbeolvasót..azzal működik rendesen nekem :) (Epson Stylus dx5050) az Epson Scannert nemhiszem hogy ellehetne indítani akárhogy is ..
2012. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Az USB.kábel hossza a gond.mert minnél rövidebb annál jobb,Mivel az usb kábel hossza bezavar a scannelés során.

figyeld meg hogy a rövidebb drágább először a boltban néztem én is hogy mér a rövidebb a drágább..sok sikert!

2013. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Nem egyszerű a használata az epson scannek, de minimum egy doktori kell hozzá hogy legalább a felét megértsem, hogy mit s hogyan kellene csinálni, hogy tetsszen a gépnek is ;).

Az epson scan életre hívása: A teljes driver -vagy legalábbis ezen része tuti kell hozzá - feltelpítése után indítsd el az "event manager" t s azon belül be lehet állítgatni hogy - de nyilván minden epson nyomtató és lapolvasó más más képességekkel megáldva, miben mentsen illetve felbontás stb a másik feléhez pedig summa cum-laude kell.

2014. jan. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!