Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz attól valami baja a...

Lesz attól valami baja a gépnek ha több napig, vagy akár több hétig megy egyhuzamban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Ha a gép jól össze van rakva, jó benne a táp, biztosítva van a megfelelő hűtés akkor nem, nem lesz baja.
2012. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
A melóban a gépem már két éve nem volt kikapcsolva.
2012. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Táp: [link]

CPU: i5 2500K

VGA: HD7950

8GB RAM

2012. febr. 14. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:

én egy 3évig nem kapcsolnám ki. akkor is csak azért hogy kiporoljam... fele ilyen konfigom megy gyakorlatilag kikapcsolás nélkül 4 éve



ha dc torent stb miatt hagyod bekapcoslva birni fogja. ha valami komoly gpu-s cpu-s melo akkor nem árt levetköztetni egy picit

2012. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen a sok ki és bekapcsolás jobban árt neki.
2012. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen?? Ezt nem is tudtam... :/ Miért árt neki?? Elvégre a gépet úgy lenne célszerű használni nem?
2012. febr. 14. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igazsághoz hozzzátartozik, hogy ezek sima mezei pc-k, nem serverek, tehát nem folyamatos használatra vannak méretezve a mozgó alkatrészeik. Elsősorban a ventillátorok csapágyazása fog előbb utóbb kikopni. Nálam a VGA kezdte, aztán a prochűtő. Az is igaz viszont, hogy ezek mikor hangosak elttek kicseréltem, és a gépnek azóta sincs baja.
2012. febr. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!