Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy integrált alaplapom,...

Van egy integrált alaplapom, benne egy Intel GMA 3150-es videokártya. Lehetne egy másik videokártyát betenni mellé? És ha igen, akkor milyet? Letöltöttem az AIDA64 Extreme Editon-t, azt írja hogy az alaplap neve Dell inspiron 1018.

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 20:54
 1/5 Jenci ***** válasza:
A Dell Inspiron 1018 egy notebook.Abban viszont nem lehet cserélni vga-t.
2012. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy egy notebook, de nem értem, miért nem írja ki az alaplap nevét az AIDA64? Biztos nem lehet mellé másik vid.kártyát tenni?
2012. febr. 18. 06:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint az integrált mellé.
2012. febr. 18. 06:56
 4/5 A kérdező kommentje:

Csináltam két linket az AIDA-ról, talán vkinek többet mond, mint nekem:

[link]

2012. febr. 18. 07:35
 5/5 Jenci ***** válasza:
Mondom,hogy nem lehet.Azért nem lehet,mert nincs hová betenni.Amit mutat az Aida,azon valóban 2db Mini PCI-E port van,de abból fizikailag csak az egyik van bekötve,és abban egy TV-tuner kártya van.A tuner kártya meg muszáj bele.Az alaplap nevét nem fogod látni,mert ez egy laptop és nem asztali gép.
2012. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!