Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most tettem újra a notimra a...

Bikerr kérdése:

Most tettem újra a notimra a win 7-et és a telefont hiába kötöm rá nem ismeri fel 1x fel ismerte de hibát is írt ki de most meg semmi a telefon felismeri de a notebook-om nem ez lenne a gondom?

Figyelt kérdés
A gépem egy acer aspire 5741zg a telefonom meg egy alcatel vairy text 2
2012. febr. 18. 11:47
 1/2 optimus8 ***** válasza:

Először is nyelvtankönyv.


Aztán: Win7 sok mindent felismer, ez tiszta sor. Viszont nem mindegy, hogy a telefon milyen módban csatlakozik a géphez; ezt a telefon USB beállításában tudod megtenni. Olyan módot válassz, ami tároló mód, vagy zenelejátszó, stb., mert azok úgy működnek, mint egy közönséges pendrive. Ha viszont biztonságimenteni, meg minden más egyebet akarsz, akkor telepítsd fel a telefonhoz tartozó szoftvert és állítsd abba a módba a telefonod USB kapcsolódását, amit a szoftver megkíván.

2012. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát bocs hogy így írtam le a dolgokat csak nem akarta elfogadni az oldal amit írni akartam na mind1. Hát figyu telefonomon nem lehet semmit állítani amikor rádugom a gépre akkor a telefonon lehet választani hogy cserélhető lemez kamera meg még valamit amúgy nem volt vele sose gond csak most hogy újra raktam a rendszert .
2012. febr. 18. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!