Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom csatlakoztatni a...

Hogyan tudom csatlakoztatni a Sony Ericsson MH110-es headsetemet a géphez?

Figyelt kérdés
Szeretném csatlakoztatni de nem akar sikerülni. Miértnem?

2012. febr. 18. 15:33
 1/6 anonim válasza:

Ha a fejhallgatót egy másik telefonnal kívánja használni, illesztenie kell a telefonhoz. Sikeres illesztés esetén a fejhallgató a bekapcsolást követően automatikusan kapcsolódik a telefonhoz, amennyiben az hatókörön belül van.


A fejhallgató illesztése a telefonhoz:


Kapcsolja ki a fejhallgatót.

Helyezze a telefont a fejhallgató közelébe, 20 cm-en belülre.

A fejhallgatón: Nyomja meg, és tartsa lenyomva a be/ki gombot, amíg az illesztésjelző megjelenik a kijelzőn.

A telefonon: keresse meg, és adja hozzá a fejhallgatót új Bluetooth™ eszközként.

Ha jelszó megadása szükséges, írja be a '0000' kódot.


Megjegyzés: Ha nem illeszti a telefonhoz, a fejhallgató 10 perc múlva kikapcsol.

2012. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ezt a gyártó oldalán találtam, amit előbb írtam. Valamint a gépeden engedélyezd a láthatóságot, discoverable mód. Tűzfalat ideiglenesen kapcsold ki. Ilyesmi gondok szoktak lenni. Milyen géphez akarod csatlakoztatni? Nekem van egy Sony Ericsson MW600-am, és gond nélkül csatlakozik. Win7

A másik dolgo meg ha 2.1 vagy újabb Bluetooth a gép is meg a headset is akkor nem kell kód csak közel kell vidd a headsetet a géphez.

2012. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És milyen szoftvert használsz? Windows sajátját vagy az adapterhez amit adtak?
2012. febr. 19. 16:13
 4/6 anonim válasza:
a gyártó Bluetooth driverét és kezeli minden, skype, media player stb.
2012. febr. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valamiért nem ismeri fel így sem ez a bajom. Az MW600 simán de ez nem.
2012. febr. 21. 09:36
 6/6 BeluDavid válasza:

Heló

Nekem kérdésem lenne ezzel az MH110-es kapcsolatban (vagy hasonló headset-ekkel), hogy ezzel csak telefonálni vagyis beszélgetni lehet vele vagy zenét is lehet vele hallgatni?

Köszi előre is választ.

2012. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!