Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez normális hőmérséklet...

Ez normális hőmérséklet laptopnál?

Figyelt kérdés

A cpu játék közben 80-85fokos. alapból 40-50fok. A vga játék közben 70-80fok. Cooler master hűtő paddal csak terhelés alatt csökkent a hőmérséklet, alapjáraton nem így lett játék közben 70-75fok a cpu. A gép: [link]

IntelŸ Core™ i5 2430M procival szerelt és 1gb os vga val.


2012. febr. 20. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az. Fújd ki kompresszorral (ott ahol a levegőt beszívja)
2012. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
elég magas, nem kéne 75 fölé mennie, különben nem lesz hosszú életű.
2012. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Egyátalán nem. Max 55 ig lenne a szabad. Ha ilyen magas, az már súlyos károkat is tehet benne, sőt most nem túlzok, de szerintem, ha ez így megy tovább akkor totál káros lehet a CPu-d és a VGA-d is. A LAPTOP NEM JÁTÉKRA VAN.
2012. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a gép teljesen új.Nem tudom, hogy itt bármelyikőtöknek is van-e laptopja, mert asztali gépnél tudom, hogy nem normális. Megnéztem az intel honlapján a procit, és ott azt írják, hogy maximum 100fok. Asztali procikhoz max. 70-80fokot szoktak írni. Eddig akárhány laptop volt a kezem alatt (új, régi, gyenge, erős) Azoknak mind hasonló volt mint nekem. Nem okoskodás, meg tudom, hogy én kérdeztem. Azért köszi.
2012. febr. 20. 20:14
 5/5 zsomkovacs ***** válasza:

100 foknál már olvad... Nem azt jelenti, hogy a 80 fok jó neki. Kissé morbid példa, de az ember is elég magas hőmérsékleten szenesedik el, de ha sokat van 50 fok felett a testhőmérsékleted, mégsem éled túl... Én kb. max. 60 fokig engedem menni a CPU-t, VGA-t, alaplapot, merevlemez 35 fok fölé még nem ment. Nyilván ha sokáig erősen terhelném rossz szellőzéssel, felmenne 80-90 fokig. De nem kísérletezek.


A 40-50 fokos alapjárati hőmérséklet normális.

2012. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!