Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » INTEL Core i5 2500K-n tényleg...

INTEL Core i5 2500K-n tényleg nem lehet virtuális gépet futtatni?

Figyelt kérdés
Például a Win7 WinXP módját? Vagy nem lehet feltenni rá a VirtualPC-t?? Nem értem... :/
2012. febr. 21. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
De lehet, csak nem lesz gyorsítás.
2012. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt pont nem. A VMWare megy elvileg virtualizáció nélkül is, de igyencsak visszavetheti a teljesítményt. Szerintem nem éri meg a K változat. A sima jobb. Én ilyen drága procit nem nyúznék tuning-al. :)
2012. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lehet csak lassabb lesz? Mennyivel?
2012. febr. 21. 16:54
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nehéz megmondani. De az XP Mód (ergo VirtualPC) nem működik virtualizáció nélkül, ebben biztos vagyok.
2012. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából csak arra kéne a VPC hogy feltegyek egy XP-t a régi játékoknak...
2012. febr. 21. 16:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Dobjál fel a hetes mellé egy xp-t és meg van oldva de egyébként ha egy intel P4 es proci elviszi egy kis lassulással a virtualPC-t az xp móddal meg win8 tesztverzióval akkor ez biztos, hogy vinni fogja az xp módot minimális lassulással.

(A p4 esem sem támogatja a virtualizációt még is viszi.)

2012. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ez esetben felesleges maga a kérdés. Virtuális gépen nem tudsz játszani, még virtualizációval sem. A 3D nem működik rajta ilyen szinten.

Ha XP kell játékra, Windows 7 mellé felteheted, csak az XP-t kell elsőnek telepíteni. Így indításkor választhatsz, hogy Windows 7 vagy XP induljon.

2012. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most is így játszok pedig...

Ezzel a CPU-val (laptop):

[link]

2012. febr. 21. 17:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Futni fog virtualizációs technológia nélkül is. Nem értem miért ne futna. Az én AMD procimban sincs ilyen és mégis fut a Virtual PC.
2012. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj először az xp. A win 7 után is telepíthető csak kell a win7 telepítő lemeze ahol a boot ot helyre kell rakni és már is indítható mind két rendszer.
2012. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!