Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Hdd-m hőfoka 45 fok, viszony...

Daniszlo kérdése:

A Hdd-m hőfoka 45 fok, viszonylag rövid idő alatt! Egy rendszerventillátor van a Gépemben, sok ez az érték vagy még belefér?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sok. Az előlap mögé nem ártana egy ventilátor, ami beszívja a levegőt, sokat dobna a dolgon.
2012. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha leveszem a gép oldallemezét, segít a Hdd hőfokának a csökkentésében?
2012. febr. 21. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem épp. Ha leveszed, csak semmivé teszed a ventilátor munkáját. :)

Mindenképp kéne előre egy ventilátor, ha már hátul van egy. (gondolom)

Az elülső ventilátor azért jó, mert közvetlen a merevlemezekre szívja jobb esetben a levegőt, így azok lesznek tőle a legjobban hűtve. Nálam így van és max 30 fok körül vannak most a merevlemezeim.

2012. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cipi8 ***** válasza:
Nem sokat fog számítani max 4-5°-ot és még több port, én a helyedben hamar beszereznék egy HDD Coolert vagy mint az előttem lévő írta már az is jó ha beraksz szívóba egy ventit előre és akkor járni fog a hűvösebb levegő körülötte. Nekem most 30C° és 33C°-osak szoktak lenni 20-23C°-os szobában nyáron szokott azért fel kúszni 40-42-re de ilyenkor már hűteni szoktam!
2012. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!