Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen billentyűzetet tudnátok...

Milyen billentyűzetet tudnátok nekem javasolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A régi billentyűzetemből már kinyomkodtam a jót. 8-10 billentyűn már semennyire nem látszik a felirat, van amelyik meg már lassan ki is fog lyukadni. Szóval igazán itt az idő újat venni.


Ami nekem fontos: Ne kelljen fél méter mélyre nyomni a gombokat, a bal oldali enter, ű, ú, á betűk a helyükön legyenek, és a backspace is normális méretű (hosszúkás) legyen.

Semmi extra funkcióra nincs szükségem. Csak még annyi lenne a fontos, hogy ne csörögjön-zörögjön.


Ja és persze ne legyen drága, meg PS/2 csatlakozós lenne jó. Konkrét javaslatokat várok típussal, márkával.


2012. febr. 21. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrét javaslat, hogy bemész a hozzád legközelebb eső számtech boltba, elmondod, hogy mit szeretnél, és a kezedbe nyomják 1-3000 forint körüli összegért. Kár külön típust vadászni előre.
2012. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Üdv!


Ez egy buta sznob válasz volt. Le is pontoztalak érte.

2012. febr. 22. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szövegértés egyes, plusz értelmező szótár használata is javasolt ezek szerint. A pontozásod meg a magánügyed. Azt se jelented be, ha pisilsz. Vagy igen?
2012. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!