Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógéphez monitornak...

Számítógéphez monitornak lehet e led tv-t használni? És mi a külömbség lcd monitor és tv között?

Figyelt kérdés
A tv k ben ugyan az a TN panel van mint a monitorokban?
2012. febr. 22. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.Na és mi a különbség?Hát az attól függ hogy milyen a monitor és a tv.Lehet méretbeli,felbontás beli,panel beli,led,plazma,stb.
2012. febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 82cm es led tv re gondoltam,full hd ra,csak olvastam hogy a tn film panelek pl nem adnak olyan szép képet mint az IPS panelesek,és azon agyalok akkor a tv k ben is ugyan az a TN panel van e
2012. febr. 22. 00:48
 3/7 anonim ***** válasza:
A LED kijelzők más elven működnek, mint az LCD. A szubpixelek aktív fénykibocsátók, ezért nagyon szép, mély feketéje és jó kontrasztaránya van. A látószöge is sokkal jobb, mint az LCD-kijelzőké (legyen TN+film vagy IPS). Ha akarsz, nyugodtan használj LED tv-t monitornak. Bár egy 82 centis fullHD monitornak nem lesz olyan nagy dpi-je; igen távol kell tőle leülnöd.
2012. febr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nem LED tv, hanem LED háttérvilágítású TFT. Tehát ledek vannak fénycsövek helyett. Amúgy a tv-k nem jó képet adnak. Túl kicsi a felbontás, rossz a bitmélység, a fekete vágás, a színek túl élénkek, vibrál.
2012. febr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem led tv csak a világítása az de gyorsan írtam és röviden
2012. febr. 22. 02:00
 6/7 anonim ***** válasza:
ha főleg filmezésre meg netezésre használod akkor jo a tv monitornak ugyse néznél 1080p feletti filmet...ha játszanál akkor az fps játékok felejtősek meg lassu a válaszideje és ha komoly harver lenne amugy mögötte akkor kicsi a felbontás is..meg neház átlátni szerintem
2012. febr. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget mindenkinek
2012. febr. 22. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!