Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tudok tenni, hogy a...

Mit tudok tenni, hogy a monitor széléről eltűnjön a fekete csík?

Figyelt kérdés
Van egy LCD TV-m, amit monitornak is használnék, de a bal szélén fekete csík van, a kép jobboldala pedig hiányzik. A monitor auto beállításban így állítja be, ha pedig manuális beállítást választok, akkor egy darabig kijjebb tudom vinni, de a szélére akkor sem, illetve úgy is marad még le róla jobboldalt. Próbáltam a vezérlőpulton is a képernyőbeállításoknál, a képpozíciónál, de az csak levág belőle, ott sem lehet jobbra tenni. LG TV-m van és Win7-et használok, korábban egy monitorom volt, azon jó volt a kép. Mit lehet tenni, hol lehet esetleg még beállítani ilyeneket?

2012. febr. 24. 15:35
 1/3 petko333 ***** válasza:
Na nekem is van egy LCD kilyelzös mobilom és annak is volt ilyen baja sajnos nem tudtam rajta segiteni csak ugy hogy kuka de ez nem igaz a LCD kilyelzös monitorra progáld nyomkodni valamivel a fekete csikot hátha viszajön a kép ez egy darabig a mobilomnál is bejött csak tudod az érintö képernyös volt és véletlen megnyomtam ott ahol hibás volt a képernyö és megit elriomlott ott szoval ha viszajön a kép akkor oda többen ne nyulj még ne is tisztizsd le ott nert ha egy kicsit is megmozditod akk lehet hogy megint elroömlik (szerintem zárlet lehet abban a csikba ha te nem csináltál olyat hogy felvágtad késl stb,)
2012. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vadi új a készülék és TV üzemmódban , illetve kisebb, 4:3 arányú felbontásban jó a kép, de akkor ugyebár nem éles, és a felbontása sem az igazi.
2012. febr. 24. 16:12
 3/3 anonim válasza:
Nekem tényleg monitorom van (LG 17 hüvelyk), a jobb szélén levő gombokat nyomogattam (ugye, ugye, nem kellett volna) és lett egy fekete csík jobb oldalon. Sehol nem tudom visszaállítani, sem gombbal, a rendszerbeállításokon belül sem a kijelzők, sem a megjelenés menüpontban. (Linux van a szgépen.) Tud valaki segíteni? Köszönöm.
2016. nov. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!