Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspire 4755G notebook...

Acer Aspire 4755G notebook szerintetek már alkalmas játékra?

Figyelt kérdés

Igazából nem játékra lenne a gép, de jó lenne néha kikapcsolódásnak. Örülnék ha futnának rajta a mai játékok is, viszonylag szépen.. Ez a maximum kategóriában amire van pénzem szerintetek ezzel már el lehet játszogatni? :)


Adatok:


Felbontás:WXGA HD LED (1366 x 768), CPU:Intel Core i5-2430M (2,4 GHz, 3MB), VGA:NVIDIA GeForce GT 540M 1GB


2012. febr. 24. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyjából igen: [link]
2012. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akár milyen jónak tűnik, viszont nem tudom mennyibe fájna ez most, de acert , asust nem javasolnék, inkább dell vagy toshiba:)
2012. febr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azért néztem ezt mert a kategóriájában messze ez tűnik a legjobb konfigurációnak, I5 2,4GHz és a Geforfe 540M más hasonló árúnál valami mindig sokkal gyengébb általában ez a grafikus vezérlő és ahogy elnéztem ez az a szint ami legalább kéne ha már játékról beszélünk notebook esetében.


Volt egy Toshiba Satelite L750D-16K például nagyon tetszik nagyon erős multimédiában filmezésre perfect, de gyengébb a grafikus vezérlő.. Ár értékarányban eddig ez a modell vezet nálam.


Hogy értetted hogy nem érdemes venni, megbízhatóság miatt?

2012. febr. 25. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!