Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 nincs hang! P5VDC-X...

Windows 7 nincs hang! P5VDC-X alaplap, ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a gondom, hogy telepítettem a Win7 Ultimatet ésegy ideig minden rendben volt de aztán elszállt a hang: ,,Az audió szolgáltatás nem fut". Még xp alatt tök rendben volt az egesz előtte is volt 7es a gépen azon szarakodott. P5VDC-x alaplapom van es a driver CD-t nem tudja futtatni a 7es mert nem kompatibilis, a masik gond, hogy a honlapon win7re nincs driver... ötlet?
2012. febr. 25. 11:15
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

A specifikáció szerint ADI AD1986A HD Audio CODEC van benne, ennek jónak kell lenni hozzá:


[link]

2012. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Bocs a link nem működik. Ez jó lesz:

[link]

2012. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nos, megprobaltam ezt a linket is, meg még elotte is parat, de a telepítésnél a következő ablak ugrik fel: [link] , majd ha leokézom bezáródik. töröltem az hang drivereket is (eszkozkezelo->hang,stb..->eltávolítás) de igyis ,,az audioszolg. nem fut"-ot ír ki. es mar egy csomoszor ujra is inditottam... :S
2012. febr. 25. 13:18
 4/4 anonim válasza:
írd be a futtatásba h services.msc ott keresd meg a Windows Audió-t kattints rá 2x majd nyomd meg hogy indítás és az indítás típusát válaszd ki h automatikus legyen de persze telepítsd fel rendesen a drivert amit linkeltek neked
2012. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!