Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell MSI K9N neo v3...

Hogy kell MSI K9N neo v3 alaplapon BIOS-t frissíteni?

Figyelt kérdés
Azért frissíteném mert kettőt csipog induláskor és ezzel azt jelzi hogy a RAM-okkal valami van.A ramok teljesen jól működnek, bevittem egy pc boltba és ott azt mondták frissítsem a BIOS-t.A gyártó honlapján csak a külön hardverekhez találtam meg, én meg úgy szeretném hogy az egész biost frissítsem. Hol találom meg a legfrissebb BIOST hozzá? Win7-ről szeretném csinálni. [link]
2012. febr. 25. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Láthatóan gőzöd sincs róla, hogy mit beszélsz. Igazából nem lényeg, mert ha nem indul a gép, akkor BIOS-t se fogsz frissíteni. Max. ha kiveszed a chipet, és megírod máshol, de segíteni az se fog valószínűleg.
2012. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A gép tökéletesen működik csak a ram végett csipog betöltéskor, meg a néha a DVD-író ill.programját nem tudja telepíteni, ezért szeretnék biost frissíteni.Valami olyan cucc kellene amit csak elindítok és magától megcsinálja a frissítést, ne kelljen már a BIOS-ban turkálni vagy egyéb olyan dolgokat állítgatni amellyel valamit el lehet állítani.Köszi
2012. febr. 25. 14:37
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]

meg itt is van egy csomó fele fajta, a mostani AMI v2.6

2012. febr. 25. 14:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Üdv :)

FDD van a gépedbe ?


Milyen ramok vannak a gépbe?

2012. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a FDD.DDR2 800MHz 2GB
2012. febr. 27. 21:35
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod hogy mi az a FDD akkor ne is állj neki BIOS t frissíteni !!


Amúgy floppy meghajtó ra gondoltam :)


[link]


Tanulmányozd

2012. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezeken már túl vagyok olvasgattam.A problémám csupán annyi, hogy a lap driverét nem találom, meg op.rendszeről szeretném,de hogy őszinte legyek lesz@rom mert működik csak valamiért 2 csipog. nem bántom.nem csináltam még ilyet.azért köszi
2012. febr. 27. 22:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Milyen driver nincs meg?
2012. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát a komplett BIOS frissítésre gondoltam, tehát külön a hardverekhez megtaláltam a cuccost a gyártó honlapján, csak tudod én az egész BIOST akartam frissíteni.
2012. febr. 28. 16:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Fingod sincs, hogy mi a különbség a BIOS meg a driver között.
2012. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!