Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell MSI K9N neo v3...

Hogy kell MSI K9N neo v3 alaplapon BIOS-t frissíteni?

Figyelt kérdés
Azért frissíteném mert kettőt csipog induláskor és ezzel azt jelzi hogy a RAM-okkal valami van.A ramok teljesen jól működnek, bevittem egy pc boltba és ott azt mondták frissítsem a BIOS-t.A gyártó honlapján csak a külön hardverekhez találtam meg, én meg úgy szeretném hogy az egész biost frissítsem. Hol találom meg a legfrissebb BIOST hozzá? Win7-ről szeretném csinálni. [link]
2012. febr. 25. 14:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az biztos.:)A driver gondolom a harddvereknek egy olyan cuccosa mely lehetővé teszi hogy megfelelően használhassuk vagy hogy egyáltalán használhassuk.A BIOS meg az alaplap valamije amit illik frissíteni ha új hardvert dobunk a masinába.Lehet hogy nem így van, tényleg nem értek hozzá csak innen-onnan olvasgattam.
2012. febr. 28. 17:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi kell ??
2012. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

BIOS-t szeretnék frissíteni, tudnál benne segíteni esetleg??

Nem olyan bonyolult ez.A lényeg az hogy nemtalálok a lapomhoz való BIOS frissítést.Ha ebben tudsz segíteni megköszönném.

2012. febr. 29. 09:05
 14/14 anonim ***** válasza:

A bios az alaplap része miért akarod frissíteni ?

de ha nem értesz hozzá akkor ne is állj neki

mert ez nem olyan hogy feltelepíted és ha nem sikerül akkor

uninstall és ujra 1x elpaszarintod eldobhatod az alaplapot !!


De ha nincs FDD a gépedbe akkor sajnos nemfog menni :(

2012. febr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!