Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop notebook kérdések...

Laptop notebook kérdések további lent segítesz?

Figyelt kérdés
Asus X52J laptop ez milyen? Gta4 lowon olyan 15-20fpsel menne ezzel? Toshiba Satellite L500-1XR és ezzel? Mennyi fpsem lenne kb? tudom hogy nem játékokra valók a notebookok meg laptopok de azért egykét játékal eljátszanék még ha nem is arra való melyik a jobb választás? és miért?
2012. febr. 25. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Menyid van laptopra?

ajánlunk egy legjobat anyiból

látatlanba Asus t ajánlom de majd megnézem pontosan milyenek is amit irtál (Toshiba márka se rosz)

2012. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


használtan akarod?

de menyiért?

2012. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


ezt ajánlottam valaki másnak is gondold meg enyiért jobbat nem kapsz és olcsóbban meg csak gyengébek vannak

szerintem megéri egy jobbra gyüjteni mint egy 20ezresel olcsóbban egy régi gyengét venni persez asus on mene minimumon ugy kb. ahogy irod

2012. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
60-70ezret szánok rá NEM GAMER laptopot akarok de egy olyat pl: amivel a 1.6 megy akadás nélkül vagy egy jobb gta san andreas meg ne 64mb integrált videó kártya legyen benne meg celeron processzor és csak intel érdekel nem vagyok nagy amd párti
2012. febr. 28. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!