Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hőmérsékletre állítsam...

Milyen hőmérsékletre állítsam be a processzoromat?

Figyelt kérdés

AMD Phenom II X4 960T 3.0GHz procim van 6 magosítva, az órajelet nem emeltem. Azt szeretném, hogy a proci hűtő ventillátor minél kisebb fordulaton üzemeljen. Lejjebb venném a fordulatszámát, természetesen akkor emelkedik a hőmérséklete és azt szeretném kérdezni, hogy mennyi legyen a terhelés nélküli hőfok és mennyire mehet fel terhelés esetén károsodás nélkül?

(Most gyári Silent beállítással terhelés nélkül 36-37 a hőmérséklet, a fordulatszáma 680 körüli a 92-es ventinek.)

Köszönöm!


2012. febr. 26. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem max 50°C-re menjen fel
2012. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nézd meg a hivatalos weboldalon mennyi a max amivel még mükszik és arra.
2012. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A hivatalos weboldalon nincs is rajta ez a proci, én legalábbis nem találtam. A CPU World oldalon rajta van, de nem szerepelnek hőmérséklet adatok.

Köszi!

2012. febr. 27. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!