Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Toshiba L750D vagy Asus...

Toshiba L750D vagy Asus X54HY, szerintetek melyik laptop érné meg jobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. márc. 1. 17:41
 1/4 lindmayer ***** válasza:
a toshiba videokártyája jobb, meg procija is jobb
2012. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ebben az esetben a toshiba
2012. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Toshiba L750D.


Én szintén notebook vásárlás előtt hasonló árkategóriában magam is ezen gondolkozom.


Másik jelölt egy hp gép pavilion g6 1223eh


[link]


Az itt írt árnál már 10-15 ezer forinttal olcsóbban meg lehet kapni, 155 körül. Drágább mint a Toshiba a különbség hogy operációs rendszerrel kínálják és hogy 500Gb helyett 750Gb a tárhely. Egyébként ugyanaz a proci és videokártya valamint 4Gb Ram tehát a gép teljesítménye ugyanaz. Jó kis gépek ezek, ezen az árfolyamon alaposan szétnéztem ez a két legjobb ajánlat a piacon.


Illetve a Toshiba l750 es gépnek vannak még más típusai is, érdemes szétnézni köztük. Kínálnak op. rendszerrel is, illetve nagyobb tárhellyel esetleg több Rammal de az szerintem felesleges.


Itt van pl ez a típus:


[link]



Én most a pavilion g6-ra szavazok a nagyobb tárhely és az op rendszer miatt nekem mindkettő fontos.. de még nem döntöttem :) Jó gép a Toshiba nagyon, nagy előnye a hangzása ami sokkal jobb mint a Hp-nak, de mivel én tv-n keresztül fogok filmet nézni vele javarészt ennek az előnye nem számít. :)

2012. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem én a Toshiba mellett döntök, a HP notik nem tetszenek.
2012. márc. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!