Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem szól a laptop...

Miért nem szól a laptop beépített hangszórója?

Figyelt kérdés
Szervizben volt töltőcsatlakozót cseréltek. Azóta nem szól a hangszóró. Driver, minden egyéb ok, fülhallgatóval szól ha bedugom előre, de ha kihúzom a fülhallgatót nem szól a hangszóró
2012. febr. 5. 23:44
 1/7 Argloss ***** válasza:
Szerintem elfelejtették visszakötni. Vagyis én nem ismerek olyan beállítást ahol kifejezetten csak a hangszóró esetén ne lenne hang...
2012. febr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nrrolli ***** válasza:
Elfelejtették a servizbe vissza dugni a csatit .
2012. febr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a szervízbe a gépet, hogy orvosolják ezt a problémát(is).
2012. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
több mint 1 éve volt szervízben, eddig nem volt rá szükségem, nem zavart de most már zavar. szétszedtem de látszólag a kábelek be vannak dugva, legalábbis nem látok lógó kábelt
2012. febr. 6. 11:33
 5/7 A kérdező kommentje:
illetve a töltőcsatlakozó miatt miért húzták volna ki belőle a hangszórót? Acer Travelmate 5230g
2012. febr. 6. 11:35
 6/7 Argloss ***** válasza:

Ez olyan, mint az autók szerelése. Van, hogy csak egy kis vackot kell kicserélni, de ki kell szedned hozzá szinte az egész motort...

Ha már szétszedted, akkor láthatod, hogy sok dologhoz nem lehet olyan könnyedén hozzáférni, egyszerűbb szétkapni az egészet, majd újra összerakni...


Ez segíthet:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja bocsi 5730g

Megnéztem, tényleg nem volt bedugva a kábel, és az benne a pláne hogy be volt dugva a hátra ahol semmi keresnivalója nem lenne. köszönöm a válaszokat

2012. febr. 6. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!