Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia Geforce GT 520M elszáll...

Nvidia Geforce GT 520M elszállt végleg, vagy valahogy elő lehet csalni?

Figyelt kérdés
Olyan gondom lenne, hogy újra kellett a laptopomat telepíteni, és amikor végeztem a telepítésekkel, akkor észrevettem, hogy csak az integrált kártyát tudom használni, és a fent említett 1GB-os videokártyának se híre, se hamva. Megnéztem az eszközkezelőben, ott nem jelzi, és a driver telepítésénél is azt írja, hogy nem találja a grafikus hardvert. Az érdekelne, hogy van-e rá esély, hogy újra használni tudjam ezt az "eltűnt" videokártyát, vagy ez kampó, feleslegesen újra se telepítsem a gépet annak érdekében, hogy hátha ilyen gondja van? Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.
2012. márc. 2. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
BIOS látja? Milyen rendszerről van szó?
2012. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bios elvileg csak az integráltat látja, és Windows 7-ről van szó (x64). Felmerült bennem az a kósza gondolat, hogy levágom és újrarakom xp-vel, de ha felesleges művelet és időpocsékolás, akkor hagyom. Tudom így is használni a laptopomat, most épp nem szeretnék játékokat futtatni, de azért tudni szeretném, hogy mi is van ezzel a másik videokarival. :/
2012. márc. 2. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem tiltsd le az integrált videókártyát a BIOS-ba, és engedélyezd a dedikált videókártyádat
2012. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát én beléptem a BIOS-ba, de erre vonatkozó opciót nem találtam sehol, pedig keresgetek a neten, és tudom hogy ott kell lennie.


Találtam egy képet, gondolom valami ilyesmit kellene keresnem, de az tuti hogy ilyen nincsen nálam.


Inkább már most leírom a laptop típusát, hátha valaki az alapján tud segíteni: MSI CX640-056XHU

2012. márc. 3. 10:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak a kép maradt le sikeresen: [link]
2012. márc. 3. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!