Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A biosban hogy lehet vissza...

A biosban hogy lehet vissza kapcsolni a winchestert hogy újra lehessen telepíteni a gépet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Te most úgy őszintén miről beszélsz?
2012. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a bootsorrendet szoktam átállítani, hogy a dvd-drive legyen az első. Az már régen rossz ha nem látja a bios a winyót.


Jó volna ha részletesebben elmagyaráznád a kérdést, mert ez vagy hülyeség, vagy valami teljesen mást jelent így.

2012. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A CD-ről telepítesz nem?Ha a telepítés bootol akkor a HDD-re fogja tenni.Ha nemm bootol a CD akkor első bootolónak kell tenni.
2012. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mikor telepítem a számítógépet azt írja ki nem lehet telepíteni az XP-t mert nem található winchester de be van dugva normálisan a winchester.
2012. márc. 3. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:

satás winyó

xp telepítő nem látni

drivert integrálni telepítőbe

de az neked magas, hozzáértő segítsége kelleni

uff


milyen gép az, sztem xp arra már butaság lenne, de ez csak feltételezés

végül is jól sejtettük, fingod sincs róla, bele sem szabad fognod rendszertelepítésbe, mert ilyen problémák jönnek sorban, amit nem értesz, sokat kell olvasni előtte

Illesztőprogramok kéznél vannak legalább?

2012. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gajcsu ***** válasza:
miért kell zrikálni de lehet xp-t telepíteni satás vinyóra csak nativ ide-be kell rakni a biosban már amelyikben lehet
2013. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!