Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung F3 HD103SJ 1000GB...

Gyakkerdesek4ever kérdése:

Samsung F3 HD103SJ 1000GB 7200RPM SATA2 HDD 3-4 napja kicsit furcsa hangot ad ki. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Játék közben olyan hangja volt, mint egy amerikai hadi tanknak. Adatmásolás közben szintén, és már mástól is hallottam, hogy az F3-as Samsungok egy rakás szarok, mert tönkremennek egy idő után. Van okom félelemre? Vagy 800GB FONTOS ADATOM van rajta. Mit tegyek?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 4. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyorsba vegyél egy új HDD-t amíg még megtudod venni :)


[link]

2012. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
HDD Sentinelt tedd fel, szedj valahonnan egy crackelt verziót, ha haldoklik látni fogod. Egyébként ezen az "amerikai hadi tank" dumán jót röhögtem. :D
2012. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A crackelt verzió nem túl nyerő szerény véleményem szerint. A program pöpec, de én azt mondom, hogy ha leszeded, használhatod pár napig ingyenesen a Pro változatot is, utána meg egy rendszerleíró kulcsot kell bemásolni a telepítési mappájába, és az regisztrálja (pl. a DirtyWindowson egy regisztrálás után megtalálhatod).
2012. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!