Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy furcsa kerdes, szerinted...

Egy furcsa kerdes, szerinted mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy gepet es ket valasztasom van.

Az egyikbe Intel Core i3 2100 3.1GHz es GeForce GTX 550 Ti 1GB


A masikba AMD Phenom II X4 960T Black Edition es Radeon HD6870 OC


Szoval ez a ket gep.Ar szempontjabol az Intel elonyosebb.Teljesitmenybe szempontjabol viszont az AMD nyer.


Vegulis azert kerdem hogy melyiket valasszam mert majd fogom fejleszteni egy ido utan es akkor pl vehetnek az Intelbe egy i5 2500k az AMD-be viszont nincs mit vegyek jobbat mert ugy hallottam hogy az X6-ok nem tul jok es nem tudom hogy megerne majd venni X4-et mondjuk 3.3GHz nem tudom hogy jobb lenne-e az i5-tol


Szoval a kerdeseim:

-Melyiket lenne jobb fejleszteni

-Mind a 2-on menne pl a Battlefield maxon HD-be

-Melyik lenne jobb fejlesztes az i3-at i5-re cserelni vagy az X4 3.0GHz-t X4 3.3GHz-re cserelni (vagy X6-ra mert olcsobb mint egy i7)

-Gamer vagyok ugyhogy fokepp eros jatekokra hasznalnam


2012. febr. 16. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedben szinte benne a válasz , csak határozatlan vagy . Minden infó a birtokodban van egy jó döntéshez . Szerintem ne bízd ezt másra .
2012. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Játék szempontjából mindig az első a VGA.

A fejleszthetőség más ügy, jelenleg LGA1155 áll jobban, elég erős CPU-k is vannak benne, de AM3+-ba még érkezik a piledriver, és a Vishera elvileg. Amúgy mire cserélni kell a 960T-t is akár, már más lesz a CPU piac palettája.

Szóval a kettő közül az AMD teljesítményben, fejleszthetőségben jelenleg az intel, de ha AM3+ os az a lap akkor az AMD se áll szarul.

2012. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat amugy az alaplap AM3+ az AMD-nel
2012. febr. 17. 13:36
 4/4 A kérdező kommentje:

akkor kerdezem igy:ti melyiket vennetek meg

tudom hogy az AMDt mondjatok mert erosebb de vegyetek azt is hogy dragabb tehat tobbet kell ra gyujteni

2012. febr. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!