Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Usb headsetem sípol, fura...

Usb headsetem sípol, fura hangot ad, mit tegyek? (Több lent)

Figyelt kérdés
Ma vettem egy hama USB headsetet (urage xplode evo). Mindig egy furcsa zümmögést, sípolást hallok. Nem tudom mit tegyek. Cseréltessem ki másikra?

2012. márc. 5. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kikapcsolni a mikrofon részét, ha csak simán zenét hallgatsz például, hogy úgy is produkálja. Ha igen, akkor ilyen bumszli henger vagy kocka alakú dolgot nem adtak hozzá, melyet a kábelre lehetne tenni? Ugyanis az usb-s dolgokon un. földhurok keletkezhet, amelyet jól hallani, ilyen formában...
2012. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem adtak hozzá semmi ilyesmit, csak a headsetet. Ezt a sípolást csak hallom amikor a mikrofon aktiválódik, például skypeolás közben. Nagyon idegesítő.
2012. márc. 6. 15:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám megoldani a problémát?
2012. márc. 6. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolt ki a mikrofon erősítését.
2012. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a mikrofon erősítés jól jön, mert akkor a másik fél nem fogja hallani amit mondassz. Hangerőszabályzónál lőjj ki mindent amit nem használsz. PL a saját hangod a mikrofonba, aux, linein, cd stb.
2012. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!