Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha újból rakom a gépemen az...

Ha újból rakom a gépemen az OP rendszert, akkor mit kell feltennem rá újból a gépre, hogy minden rendben legyen, (pl. internet. )?

Figyelt kérdés
OP: XP
2012. márc. 6. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Rakj fel Win7-et az mindent felismer alapból... És csak a szükséges drivereket kell felraknod (pl.: VGA)!
2012. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak nincs hozzá telepítő lemezem,ez itt a gond!!
2012. márc. 6. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Alaplapi Driver

VGA Driver (függ attól hogy integrált-e vagy sem)

Audio Driver (függ attól hogy integrált-e vagy sem)

2012. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt: A gyártó oldaláról mindent letölthetsz ingyen!

Speccy: [link]


Ezzel kiderítheted, hogy milyen hardvereszközök is vannak a gépedben, így a megfelelő drivert tudod letölteni

2012. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A hangkártyám integrált,a videókártyám integrált,de tettem bele egy újat és most akkor hogyis van ez?
2012. márc. 6. 21:55
 6/10 cipi8 ***** válasza:
Ha az Xp-t rakod akkor szedd le az alaplap gyártó oldaláról a drivereket! A gyártó oldalán meg adod a lapod típusát és ennyi! De az integrált VGA drivert nehogy feltelepítsd ha te másik kártyát használsz mert akkor letilthatják egy mást és nem lesz kép! Én egyszer így jártam és rakhattam újra a rendszert ugyanis csak Dos-ban volt kép!
2012. márc. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

azt meg el ne hidd,hogy a win7 saját magától mindent föltelepít,

nagy francokat,

csak azokat teszi föl amit könnyen megtalál

2012. márc. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolso! nálam a? win7 mindent felismert csak az ati catalystet kellett feltennem.. nem érdekes?
2012. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" mindent felismert csak az ati catalystet kellett feltennem.."


pontosan erről beszéltem,hogy egy két dolgot nem rak föl a win7

2012. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ugyanezt mondtam én is... még mindig jobb a Win7, mint a fos XP amire minden szart fel kell rakni... nagyon nem jó az a rendszer, a Vista is jobb nála... Amikor kijött nem is használtam, inkább visszatettem a 2000-t, de amikor kijött a Vista akkor végre megváltás történt... sokat kellett várni rá, de szerintem megérte, de a Win7 még annál is jobb és a Win8 is jó lesz (főleg a visszafele kompatibilitása)!!
2012. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!