Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1GB RAM -mal milyen játékok...

1GB RAM -mal milyen játékok mennek élvezhető grafika mellett?

Figyelt kérdés
Persze most nem a Quake II-re meg társaira gondolok. Feltételezzük, hogy a RAM a szűk keresztmettszet.
2012. márc. 12. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát az első valami oltári hülye lehet,tesómék gépébe egy 1GB RAM van és mégis fullon viszi a Resident Evil 5-t!:D

Nem oly fontos a RAM,szerintem 2,max 4 bőven elég!:)

2012. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 odordaniel ***** válasza:
9%
A ram nem fontos ? és én vagyok hülye. Oké :D
2012. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a pont (kinek + kinek - )
2012. márc. 12. 19:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Látom még analfabéta is vagy,azt írtam "nem oly fontos" és még oda is van irva hogy elég szerintem 2GB RAM,te észlény!-.-
2012. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Fantaloool ***** válasza:

4gb elég játékra.. annyira nem is drága szóval megéri megvenni hidd el.

Config:

-4gb ram

-Nvidia Gtx560 amp!

-Amd Phenom II x4 965

Bf3 full graffon 40-50 Fps.

A Ram bővítése a legolcsóbb.Könnyű,olcsó,megéri :D

2012. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is 1 gb van a gépemben és háát új játékokat már nem merek felrakni :D és kinek mi számít élvezhető grafikának. bár nekem a videokártyám se egy mai kutya
2012. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sztem processzor a legfontosabb dolog, a játékoknál is. A RAm-nál pl. nekem fel se tűnt, hogy +1gb tettem bele. Jó, persze lehet 8 Gb nál már látszik de ha már annyit akarsz, akkor eleve 30-40 ezer Ft új alaplap ddr3-as + gyors proci hogy bírja a memóriát... Ebben rossz a számítógép... Ha akarsz venni egy jó procit, akkor ahhoz alaplap meg több ram is dukál, így megsokszorozva a költségeket.
2012. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 7

Ha ezt a gyengébbek kedvéért(én) le írnád érthetőbben az nem lenne rossz. Amúgy nem, játékoknál(nem főként multira fókuszálva) elsődleges a VGA.

Kérdező a mai játékokhoz kevés már egy giga ram, de tudod vannak a gép igények amiknek gyakran nem lehet hinni igaz, de ez nem főként ramnál fordul elő.

2012. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm mindenkinek. RAM-ot azért is nem akarok venni, mert az előzőeket el kéne akkor passzolni. Sajna csak 2 LYUK van a gépemben RAM-nak,és most 1-1 512MB GeIL van bennük.
2012. márc. 13. 20:01
 10/11 anonim válasza:
Half Life2
2012. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!