Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A cpu 100%on fut barmit...

Zsoktopus kérdése:

A cpu 100%on fut barmit csinalok (internet, video, jatek) eddig nem csinaltaFeladat kezeloben a System Idle Process visz a leg tobbet 95 Miert 100%a cpu hasznalatom?

Figyelt kérdés
Gepem adatai:Field Value CPU Type Intel Celeron D 331,2679 MHz Field Value System Memory 1527 MB (DDR2 SDRAM) Field Value Video Adapter Intel (R) 82945G Express Chipset Family (128 MB)
2012. márc. 13. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:

"A System Idle Process a rendszer üresjárata. Az teljesen normális, hogy ~100% környékén mozog. Mert ha üresjárat, akkor nem csinál semmit és ha nem csinál semmit, akkor az csinálja 100%-ban. Az üresjárati folyamat pl. 95%, akkor ez azt jelenti, hogy a géped erőforrásaiból (CPU idő) 5% van lekötve. "


Forrás:

[link]

2012. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ahogy ra kattintok barmire(internet,sajat gep)akkor rogton 100 ra ugrik cpu hasznalat!!!!Meg filmnezes kozben is !!!
2012. márc. 13. 21:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Amugy az normalis hogy 70 celsius a proceszor homerseklete? barmire katintok 100%lesz mg most is akrmire !!!!
2012. márc. 13. 21:48
 4/8 cipi8 ***** válasza:
Az üres járat mindig magas, de mivel a neve is utal rá hogy üres járat így nem zabál semmit sem! Ha neked az SVChost eszik sokat akkor írj vissza arra tudok megoldásokat! Ja és az a 70°-os CPU szerintem egy Celeronnál sok, takarítsd ki a hűtőt és pasztázd be újra, ha ezek után is magas a hőfok cseréld a hűtőt valami komolyabb teljesítményűre!
2012. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cipi8 ***** válasza:
Az meg normális hogy felmegy a kihasználtság 100%-ra miközben netezel vagy filmezel! De általában csak valamilyen progi induláskor ugrik meg utána csökkeni kell ha nem görcsölteted valamivel!
2012. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az igaz hogy nincs paszta benne de attol nem viszia netes videokat sem????
2012. márc. 14. 09:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja es meg valami a flash alapu tartalmaktol egybol fel ugrik es eddig ezt nem csinalta csak most kezdte el!!
2012. márc. 14. 09:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen egyszer egyszer SVChost ez is sokat eszik van amikor fel megy 90 re is!
2012. márc. 14. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!