Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » új monitort szeretnék vásároln...

új monitort szeretnék vásárolni játékra. Milyen monitort lenne érdemes vennem? Full hd 21,5" vagy lehet kisebb?

Figyelt kérdés

lényeg hogy érdemes megvenni a full hdt vagy kisebb teljesítményű monitorral is elérhető ugyan az a hatás

tapasztalatok ,vélemények, ajánlatok érdekeknek.a lényeg hogy a pénztárca kímélve legyen

előzte is köszönöm.


2012. márc. 14. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egy 20"-os moncsival játszok már 3 éve, ami 1680x1050 felbontásra képes és nagyon szeretem. Mondjuk ha a monitort nem 60-80 centiről, hanem messzebbről nézném, akkor nem ártana nagyobb képátló. Az alacsonyabb felbontás ebben az esetben nem jár komoly hátránnyal szerintem (a FullHD-s 2,07 megapixel helyett 1,76 megapixeles a kijelző) előnye viszont az, hogy több fps-t tud a vga kicsikarni kisebb felbontáson. FullHD monitorhoz én mondjuk egy Radeon 6870 szintű karit ajánlanék, ha magas grafikai beállításokkal játszható teljesítményre vágysz a nagyobb gépigényű játékokkal is.

Monitornál arra figyelnék, hogy legyen rá 3 év gari, ma már lassan alap a ledes háttérvilágítás és sztem jó, ha nem csak D-SUB, hanem mondjuk DVI és/vagy HDMI csatlakozókat is támogat. Igény esetén előny lehet az állítható magasság, falra szerelhetőség vagy az elforgathatóság. Monitort hosszabb távra vesz az ember, ha lehetséges érdemes egy picivel jobbat venni.

2012. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!