Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha feljebb állítom a biosban...

Ha feljebb állítom a biosban a ramnak vagy a VGA-nak az órajelét akkor a fogyasztását is feljebb kell állítanom, vagy azt hagyjam autómatikus-ra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A VGA órajelét ne piszkáld biosz-ban.Milyen videókarid van? Mert rengeteg program van ehhez és inkább winfos alatt progival csináld.Ha AMD-d van akkor a ram meg automatán feljebb megy ha a procit is húzod.persze ha szorzóval variálsz.
2012. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A videókarit progival húzom fel, mert már máshol is olvastam, hogy a biosban veszélyes. Csak kíváncsiságból írtam oda azt is.


A kérdés lényegi része az, hogy ha feljebb állítom (a ram-ot a biosban), akkor a fogyasztását is kell vagy azt hagyjam ott ahol van.(szóval automatikusan).

2012. márc. 17. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy milyen ramod van.Nekem pl GEIL Ultram volt régen ami 1.8 volton ment alapból,de a csomagolásra azaz az útmutatóra meg 2.1 V volt írva,meg persze neten is ezt írták,feltettem 2.1-re és kb 3 évig ment úgy,hogy napi szinten használtam a gépet.Aztán lecseréltem a masinát.Persze nem azért mert meghalt.
2012. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt okat ne álits föleg ha nem értesz hozá

és fokozatosan és mindég figyelve stabil e

mi nem elég azon hogy pl. 700ról 850 re felhuztad? még kevés?

hát töbet ne is várj nagyon

2012. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja ram nak is mármint az alaplapi ramnak? azt minek huzod?

nem a procit kelene huznod???

és auton hozá ál ram

ram huzkodásal nem érsz el semit max hogy tönkre megy

vagy tuning minden cucod?

alaplap, ram, cpu ?

és talán utána kelene olvasgatni forumokon ahol részletesen hoszan leirják töb oldalban...

2012. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!