Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le szinte percenkén...

Miért fagy le szinte percenként? A problémám az lenne hogy a gépem kb.1 hete szinte nem működik mivel, ahogy bekapcsolom és akár csak megnyitok egy programot mondjuk a netet olyanokat csinál hogy megőrülök.

Figyelt kérdés
Pl. Lefagy, megakarok nyitni egy új lapot lefagy, görgetni akarom lefagy, nézek egy videót és lefagy olyan is volt már hogy youtube-on néztem videót és lefagyott és a hang is ilyen sípoló lett. Kiszokott jönni a kékhalál is, ha videót nézek darabos, szóval lefagy. Ha nincs sok program megnyitva akkor is gyakorlatilag úgy hogy már be se kapcsolom lefagy. Ha pl kicsivé akarom tenni a képernyőt lefagy és 2 perc múlva válaszol, de van olyan is hogy teljesen na akkor vagy kékhalál, vagy muszáj kikapcsolnom, van hogy az egeret sem tudom mozgatni úgy lefagy. Nagyon lassú is pedig eddig semmi ilyesmi baja nem volt, jó néha volt ilyen kb.2-3 havonta de mostmár napi szinten, sőt percenként.
2012. márc. 17. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mijen programokat vagy drivereket telepítettél, mielőtt lassúvá vált volna?
2012. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
semmit, de tényleg sőt még le is töröltem programokat amik már nem kelletek, hogy több hely legyen rajta, szóval az sem lehet a baja hogy túl sok minden van rajta.
2012. márc. 17. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Hardveres hiba is lehet. Nézd meg ezeket a linkeket, kapcsold ki az automatikus újrainditást és olvasd le a kékhalál kódját. Ennek alapján kiderítheted, mi okozza.

Ez a lefagyás linkje:

[link]

Ez pedig a kékhalálé:

[link]

2012. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy újra kéne telepíteni a windowst mert már 2 éve volt utoljára, lehet ez a baja? Csak az a gond hogy én egyáltalán nem értek hozzá, pedig elvileg lenne valami windows xp-death edition de én nem merek belekezdeni mert nagyon nem tudom hogy kell. Programjaim vannak cd-n szóval azt is visszatudnám telepíteni ha akarom, meg egy csomó felesleg van még rajta így is, mert én már csak netezésre meg videónézésre meg ilyesmikre használom. Nem tudom mit tegyek
2012. márc. 17. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van informatikus barátod, fél óra alatt ki fogja deriteni, mi okozza és kicserélni a hibás alkatrészt. Sajnos hardveres hibán nem segít az újratelepités. Ha nincs ilyen barátod, akkor mentsd le mindent, aztán kapd a hónod alá a gépet és irány a szerviz.
2012. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én gépem három és fél éves korában kapott új ventit, addig semmi baja sem volt. Lassan négy éves és ugyanaz az XP fut rajta. Asztali gép, de persze Intel alaplap és két magú processzor van benne.

Szervizben sokan voltak, várni kellett. Valaki hozott egy hasonló gépet, abban alaplapot és memóriát is cserélni kellett. Az sem volt több, mint három és fél éves.

2012. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!