Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert all le folyton a gepem?

Miert all le folyton a gepem?

Figyelt kérdés
Szoval a gepem mindig leall jatek kozbe es mas "nagyobb(kisebb)" terhelestol is!Mar volt szervizben kicsereltek a tapegyseget es raktak bele meg 1 ventillatort is!Azt mondtak,hogy egy programmal a vga fun speedjet vigyem 100%ra mert magatol nem szabajozza !Ezt is csinalhatom mert ettol fuggetlenul is leall!Regebb nem volt ilyen tokeletesen ment!Egyszer kiment belole a tapegyseg es kicsereltek de az nem volt jo es ismet kicsereltek es azota nem megy!Folyton leall!Mi lehet a problema?Mit tegyek?Ha szukseg van meg valam adatra csak irjatok le es megprobalok valaszolni!Elore is koszonom!!!
2012. márc. 17. 20:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát figyelj:ez lehet vírus vagy csupán tulterheled az operácios rendszert és ez arra vezet, hogy a gép magátol kikapcsol minden baj megelőzésétől!
2012. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Virus nem hiszem mert tobbszor is leformaztam az egesz merevlemezt es azt sem hiszem ,hogy tulterhelnem !Regebb siman ment rajta mindenSoha se allt le!Most meg folyton leall egy kis terhelestol!Regebb pl a GTA4et fullon vitte most meg a postal3 nal is megakad!? Nem ertem mi lehet es azt sem,hogy a szervibe se csinaltak meg!#szor vittem vissza!Egyszer beszerelte a ventillatort maskor valami programot rakott fel de ettol meg nem oldodott meg semmi!Szoval otletem sincs!
2012. márc. 17. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Teszteld, mi okozza.

[link]

2012. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hat ebbol sem tudtam meg sokat!Lehet hogy a tapegysegem a rossz?Mondjuk az ajanlottaknal sem es a NEM ajanlottaknal sem irta az enyemet!

RaidMax RX-500 PSU 1x12cm FAN 500W-os a tapegysegem!LEhet ez a gond?Vagy a melegedes is lehet mert a cpuk nmagyon melegednek a VGA nem annyira de a CPU-k igen!?

2012. márc. 17. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik a géped. Túlhajtod a játékokkal. Esetleg a memória is kevés ezekhez.
2012. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4GB ram Kingmax

1gb Geforce 9600GT

320+80GB HDD

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.92GHz

Windows 8 Consumer Preview

Ezek a gepem adatai !

Ez keves lenne?Es ha tl hajtom akkor regebb miert nem volt ez?Most a gyengebb jatekoktol is leall!Regebb mindent vitt fullon most azoktol is leall amit regen vitt!

2012. márc. 17. 21:24
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a a legvalószínűbb, hogy a cpu-d forr fel...lehet rosszl van felszerelve a ventid, vagy a gél a cpu venti nem jó minőségű esetleg régi és nem vezeti megfelelően a hőt...kb ennyi tippem van hirtelen :)
2012. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Es azt hogy tudnam megcsinalni?Szervizbe hiaba viszem mert mar mint emlitettem 3X volt es nem csinaltak meg!?
2012. márc. 18. 07:16
 9/11 anonim ***** válasza:
windows 8 van a gépeden?
2012. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen a Consumer Preview!
2012. márc. 18. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!