Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MIért kapcsol ki a hangszóróm?

MIért kapcsol ki a hangszóróm?

Figyelt kérdés

Van a gépmhez kötve egy sima genius hangfal.

már másodszor fordult elő elő az hogy egyszer csak elment a hang, még skypolni sme tudtam, mert nem hallottam semmit, és nem állítotam át semmit se!!!

újraindítok és akkor megjavul, skypn meg kiklle vákasztani hogy mi legyen hangszórók vagy digitális hang.

mikor nincs hang, még újraindítás előtt a hangszórkat nem lehet válaszatni.

mi lehet a baj?

a hangkártxa, alaplap, vagy a hanfa a rossz?

mit tudok tenni?

köszi



2012. márc. 23. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
hang kártya a sz@r szerintem rakd újra a hang drivert vagy rakj fel régebbi verziót a hang driverböl ja meg ha megint el megy a hang akkor dugj be valami más jack csatlakozós hang eszközt ha azzal sincs hang akkor a hang kártya a bibis vagy a driver vagy a windows nekem is volt ilyen gondom
2012. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon kedves vagy, de sajnos semmit nem értek ilyenekhez, hogy újra rakjak valamit.

mezei felhasználó vagyok. :))

de köszönöm azért

2012. márc. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!