Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Böngészés közben miért sistere...

Karell kérdése:

Böngészés közben miért sistereg a hangfal?

Figyelt kérdés
Csak akkor, bármi mást megnyitva nem, ez mitől lehet? Lehet ellene tenni?

2012. márc. 27. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha halk susogásra-cicergésre gondolsz, én ilyet akkor tapasztaltam, amikor usb-s wifi adapterrel neteztem, és ez az adapter egy kábelen lógott valahol a gép közelében. Valószínűleg valami árnyékolási probléma, a sok kábel a gépben/gép körül zavarja egymást. Próbaképpen mozgasd át a kábeleket, kerüljenek egymástól távolabb/közelebb a jelenlegi helyzetükhöz képest.
2012. márc. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letiltottam a wifit, a jack dugót előre tettem, az usb-t is amiről kapja az áramot, távol tettem a géptől, de így is van zaja.
2012. márc. 28. 12:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy játék alatt is hallani!
2012. márc. 28. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Gépen belül is mozgasd át a kábeleket. Esetleg cseréld le azt a kábelt, ami a hangkártyáról megy a hangfalra, annak az árnyékolása a legfontosabb.
2012. márc. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!