Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemezből belső?

Külső merevlemezből belső?

Figyelt kérdés

Van egy WD element külső vinyóm, ami a kis dobozában elég magas hőfokokat produkál (50 fok körülit).

Van némi szektorhibája is, amit én szintén a nagyobb melegedés rovására írok. (Esetenként 60 fok felé is ment)

Szerintetek, ha szétszedem a cuccot, és a benne lévő lemezt beteszem a gépházba, akkor ő is "beáll" majd egy 35-40 fok körülre?

A lemez egyébként egy WD Caviar Green 1,5TB-s hdd. Garanciáztatással nem akarok tökölni, mert nincsenek vele jó tapasztalataim, és azt a 1,5 TB adatot nem is tudom átmenteni máshova egyelőre.


Szerintetek bejátszható ez az ötlet a hosszabb élettartam céljából?

esetleg érdekelne hogy egy alap Caviar Green milyen hőfokon működik.


2012. márc. 28. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan beteheted belülre.

Nekem egy WD Elements 2TB-s külső winyóm volt,de nagyon meleedett 38C volt az átlag,de terhelés alatt sokszor 50C körüli volt az érték.

Gondoltam 1-et és szédszedtem,majd betettem a házba.átlag 28C-t mérek,terhelés alatt sem megy 30-32 fölé.Nameg kb. 5x olyan gyors.

2012. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, megpróbálom és meglátom mi sül ki belőle :)
2012. márc. 28. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!