Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghalt a vinyóm? Esetleg az...

Meghalt a vinyóm? Esetleg az IDE kábel rossz?

Figyelt kérdés
Következő a problémám,bekapcsoltam ma a gépem minden oké,nem ismerte fel a DVD írót kikapcsoltam,megigazítottam a kábelt(IDE)ami az alaplapból megy a vinyóba és a DVD íróba,ezután bekapcsolom a gépet minden okéé...addig elment a win 7 h windows 7 indítása...percekig ez marad..semmi újra indítottam ugyan ez,majd megigazítottam újra a kábelt elindul már ezt sem adta be csak ahol indulna a win fekete háttér jobb sarokban egy kis nyíl szerű dolog villog majd kiír a gép valami olyat,hogy Bott and select proger boot device or insert boot in selected boot device vagy valami ilyesmi,most mi a probléma a gépemmel?
2012. márc. 29. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
"Megigazítottam a kábelt(IDE)ami az alaplapból megy a vinyóba és a DVD íróba" ejha,te össze dugtad a vinyó kábelét a dvd íróval??
2012. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ez egy 3 csatlakozós kábel...tehát 3 része van.az alaplapba dugom be az alpját..a közepénél is van 1 csati az megy a vinyóba a teteje meg a DVD íróba...megpróbáltam utána úgy hogy csak a vinyó és az alaplapba dugom de úgy se volt jó :(
2012. márc. 29. 21:09
 3/16 anonim ***** válasza:
Töltsd le: [link] nézd meg hány %-os a kondíció,ha kb 50-40 alatt van,akkor egyértelmű hogy meghalt a vinyód,hány éves amugy?
2012. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
4 és 100%os a teljesítmény a kondíció pedig 17...de semmi kattogás meg semmi vinyó hang,akkor tutira ez lehet a baj? :(
2012. márc. 29. 21:22
 5/16 A kérdező kommentje:
legalábbis tegnap még ezt néztem,most ugye nemtudom megnézni mert nem tölt be a windows
2012. márc. 29. 21:26
 6/16 anonim ***** válasza:
17??? Csodálom hogy bekapcsolt,nem csak akkor romolhat el egy vinyó ha kattog,lehetnek belső problémái,ami a te vinyódnál van,nem is kevés :) Ajánlom figyelmedbe hogy szed ki a gépedből,és fogj egy kalapácsot :)
2012. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor szinte 100% h ez a baj?

mert fura hogy egyik percbe jó...megigazítóm a kábelt utána pedig rossz :S

2012. márc. 29. 21:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Átlag a vinyók 4-5 év után kezdenek meghalni,nekem 3 év után mindig össze fossák magukat...
2012. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Akkor szóval ez a baj :(

Azért lehet kirpbóálok egy másik vinyót,ha annál is ezt csinálja,mire gyanakodjak?

2012. márc. 29. 21:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Tuti hogy az a bajj,a kábel igazítás meg csak elterelés.Lehetséges mikor igazgatod a kábelt,a vinyó belsejébe valami megmozdul,és azért képes pár percig elfutni.
2012. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!