Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-Link TL-WR841ND router...

TP-Link TL-WR841ND router Adsl PPPoE keresztül mért nem csatlakozik a netre?

Figyelt kérdés

A routert most hoztam vissza a szervizből tehát hardveresen hiba nem lehet.

Adsl netem van t-home. 11mb le 1 fel

U.S.Robotics routerel kiválóan jön net (de nincs rajta wifi amiért kellene a tp-link).

Mikor visszahoztam a szervizből böngészőből próbáltam állítani de anyázott majd a gyártó által adott szoftverrel sokadik próbálkozásra lett connect azonban csak 9mb adott le.(U.S. el 11mb)

A gyártó által adott szoftver használatakor ezt dobja ki:

[link]

Google barátom így több forumot végig jártam a megoldásért de nem találtam.

Trollok connect adatok ellenőrzés, dhcp bekapcsolásával és szakember bevetése kommentekel kíméljenek.


2012. márc. 31. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég zavarosan írtad. Először azt, hogy nem csatlakozik, aztán azt, hogy igen, de lassú. Most akkor mi van?
2012. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Korrekten írtam le. Ahogy produkálja a hibákat.

1 Beüzemeltem böngészőn keresztül-> hálózat van net nincs.

2.Beüzemeltem cd vel 4x hálózat van net nincs.

3.Beüzemeltem 5. re cd vel->hálózat van net van.

4. Reggel kellek net nincs.


U.S.Robotics routerel lejön a 11mb

TP-linkel 9-10mb


Tehát 2 probléma adott:

Mért nem connentol fel a netre?

Mért nem adja át a max sebességet?

2012. márc. 31. 15:55
 3/7 claidheamohmor ***** válasza:
A routerhez a gyártó által adott szoftver csak egy beállítási varázsló, amit nem kötelező használni. a router menüjébe böngészőn keresztül belépve a "Network -> WAN"-on belül a "Connection type"-nál beállítottad-e a kapcsolat típusát? Légyszi, ne anyázz le, csak igen/nem.
2012. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 claidheamohmor ***** válasza:
ja, látom, akkor végül is felment, de éjjel levágódott, és nem csatlakozott újra... connection mode-nál a connect on demand be van állítva?
2012. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Be van állítva de semmi reakció... Lehetséges hogy a gyári Firmware Version rossz?
2012. ápr. 10. 19:25
 6/7 claidheamohmor ***** válasza:
Látod, most megfogtál. A miénken frissítettem a legutolsó firmware-re, de csak a biztonság kedvéért, mert előtte sem volt semmi baja. PPPoE-n csatlakozunk, egyszer volt egy nagyobb gondunk, amikor két napig vitáztunk a szolgáltatóval, mire hajlandók voltak kiküldeni a szerelőket, akik megállapították, hogy a lépcsőházban két nappal azelőtt karbantartó kollégáik félrekötöttek egy kábelt, és ezért nem volt net :D (digi)
2012. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 claidheamohmor ***** válasza:
ja, egyébként az, hogy wi-fin mennyi az elérhető sávszél, az annyi mindentől függ, hogy jobbára sötétben tapogatózom én is. Esetleg ha garanciás még, megpróbálhatod kicseréltetni, de gondolom, ez nyilvánvaló. Ha ez nem megy, esetleg a firmware-t kicserélheted openwrt-re, ami egy marha jól konfigurálható (már ha az ember végigküzdi magát az első telepítés rögös útján) linuxos firmware routerekre. (ha viszont ebben az esetben elbaltázódik, ugrik a gari)
2012. ápr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!