Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépvásárlás előtt állok de...

Gépvásárlás előtt állok de nem akarok túl drágát találtam egy olcsó gépet amiben sajnos integrált (radeon hd 6530d) videókártya van? .

Figyelt kérdés

Gépvásárlás előtt állok de nem akarok túl drágát találtam egy olcsó gépet amiben sajnos integrált (radeon hd 6530d) videókártya van. (a processzor egy amd A6 3500 2,1GHz)

Azt szeretném kérdezni hogy ezen a videókártyán elfutnak a következő játékok(Nem muszály maxon csak ne akadjon pl.:20 fps körül)! Kérlek a kérdésre válaszoljatok!!


:GTA 4 , NFS the Run Assasin's creed (1,2,Brotherhood relevations) , Sims3, Battlefield 3, COD mw 3, Mass effect 123 ,Cod black OPS


előre is kösz a segítséget ;D !


2012. ápr. 2. 15:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én úgy értettem,hogy neten leadod a rendelést azt elmész és elhozod..

Amúgy a gép amit kinéztél:

Proci: 18K

RAM: 6k

Oprikai:~4K

Alaplap :10-18K (nem írtak típust)

Ház+Bill+Egér:~8-10K

Most számod ki mekkora lehúzás lenne ezt megvenni,mindjárt írom mi futna rajta

2012. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Az e digitálnál raknak össze gépet? ha igen akkor írunk neked egyet össze !!:))


Ha NEM üzenem az anyukádnak ha nem akar feleselgessen pénzt kidobni PC javításra Fejlesztésre akkor úgy rakat egyet össze és nem lesz gond !!


Ezekkel a kész gépekkel az a gond hogy általában a garanciát ugy csinálják hogy leplombálják a házat

tehát 1 vagy 2 évig nem is tudod bővíteni

:( kivéve ha a bolt vállalja az uto bővítést

persze az már nem garanciába történik :))

2012. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Amúgy van valamid?(Monitor,egér,bill,hdd)

Ja igen ha egybe veszed a gépet akkor ragasztanak rá 1 cédulát és csak úgy tudod bővíteni és tisztítani a gépet,hogy azt eltávolítod..ha ezt megcsináltad akkor meg repül a gari..

2012. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%
ha www.ipon.hu - ról raksz egyet össze, akkor 1800(azthiszem) forintért összerakják, 2500 forintért kiszállítják. Arra is raknak cetlit, viszont fel lehet "bontani" a gépet, mivel te rakattad össze. Nem tudom, hogy mi a baj a netes rendeléssel, iponon ott a garanciafutár, ha bármi történik ingyen és bérmentve kijönnek a gépért, elviszik és visszaviszik hozzád. Legmegbízhatóbb oldal.
2012. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A gép nem egy atomerőmű :/ az említett játékok elvileg futnak rajta, ha nem is maxon, de én is azt javaslom, hogy rakass össze egyet, 130k-ért már egy nagyon jó gépet össze lehet rakni, az enyém is annyi volt, decemberben, most jóval olcsóbbak lettek az alkatrészek amiket vettem bele. Szóval 110k-ból ki lehet hozni ma kb:/
2012. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 lindmayer ***** válasza:

a pcx-nél van Pick-Pack szolgáltatás: ez azt jelent, hogy a megrendelt árút egy kiválasztott helyre viszik, és ott tudod átvenni(és ott is lehet fizetni érte

ráadásul a 80ezer forint feletti vásárláskor ez ingyenes(mint ahogy a házhoz szállítás is, és asszem ilyenkor is ingyenes egy bizonyos összeg felett)

ha meg a bolt megbízhatóságát firtatná az édesanyád, akkor mutasd meg neki ezt a weboldalt: [link]

akármelyik cég nem kerülhet fel erre a listára

ja és 500 forint felárért lehet kérni háztól-házig garanciát, ami azt jelenti, hogy a garancia időn belül ha meghibásodik az alkatrész, akkor ingyen elviszik, és a szervizelés-csere után ingyen vissza is viszik

és ha mondjuk náluk rendelsz egy gépet(alkatrészenként), akkor az tlnyleg sokkal jobb lesz, mint ez

2012. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
utóljára mondom hogy nem rakok össze azért kösz de nem tuttok meggyőzni és tudom hogy le van plombálva és ez a gép csak 78000 nem 120 meg ilyenek nincs anyi pénzünk szegények vagyunk most ballagok és azért kapok egy gépet a mostani már 100 éves 1,6ghz single core procis bénaság itt a link: [link] és csak azt akarom megkérdezni hogy ftnak e rajta nem kell másik gép akkor is zt veszem ha nem futnak el rajta
2012. ápr. 2. 19:36
 18/22 A kérdező kommentje:
ja és nincs semmim csak egy dobozom amit monitornak hívnak de újat veszek mert ez gagyi és kinéztem egy olcsó LCD-t így ki jön az egész monitorostol 100 ezerből :D
2012. ápr. 2. 19:40
 19/22 A kérdező kommentje:
egyébként az extreme digital az egyik legjobb elektronikai cég és van egy számítógépe ismerősünk aki megcsinálja nekünk a gépet ha elromlik 2000 forintért max 5 ha nagy a baj bármit is ki kell cerélni de olyan nem fog előfordulni mert nem fogok a gépemnek támadni baeball ütővel XD
2012. ápr. 2. 19:45
 20/22 anonim ***** válasza:

Jóólvanna akkor nem győzködünk csak jobban megérné,mert ez 20k lehúzés..De akkor nézzük:

A processzorba integrált VGA az valamivel erősebb,mint egy AMD Radeon HD 5670,de gyengébb,mint egy ATI Radeon HD 4850.

Itt egy link ami leírja,hogy mi futna a gépeden minimum és mi ajánlott gépigényen:

[link]

2012. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!