Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépvásárlás előtt állok de...

Gépvásárlás előtt állok de nem akarok túl drágát találtam egy olcsó gépet amiben sajnos integrált (radeon hd 6530d) videókártya van? .

Figyelt kérdés

Gépvásárlás előtt állok de nem akarok túl drágát találtam egy olcsó gépet amiben sajnos integrált (radeon hd 6530d) videókártya van. (a processzor egy amd A6 3500 2,1GHz)

Azt szeretném kérdezni hogy ezen a videókártyán elfutnak a következő játékok(Nem muszály maxon csak ne akadjon pl.:20 fps körül)! Kérlek a kérdésre válaszoljatok!!


:GTA 4 , NFS the Run Assasin's creed (1,2,Brotherhood relevations) , Sims3, Battlefield 3, COD mw 3, Mass effect 123 ,Cod black OPS


előre is kösz a segítséget ;D !


2012. ápr. 2. 15:10
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
köszivégre valaki megy a zöld kéz :D
2012. ápr. 2. 19:57
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha később veszel mellé egy diszkrét VGA-t és dual vagy crossfire-ben üzemelteted jobb is lesz ám ez :) Amúgy a felsorolt játékok futnak rajta, ha már csak abból indulok ki, hogy egyik barátom 4000+ os athlon x2-jén elfutnak egy hd nem tudom milyen kari mellett, akkor ezen is futniku kell.
2012. ápr. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!