Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort érdemes venni?

Milyen monitort érdemes venni?

Figyelt kérdés

A mostani monitorom egy 19"-os tft és azon túl, hogy szeretnék egy fullhd-t vannak idegesítő tulajdonságai amit szeretnék újnál kijavítani :D ez pedig a kép torzulása ha pl. kicsit alulról nézed (meló után fáradtan nem akarok tök egyenesen ülni xD)

Nézegettem ezeket az ips monitorokat de nem tudom pontosan mi éri meg, a legolcsóbb is jó-e már illetve, hogy ez nem-e csak épp ennél a monitornál ilyen.

A jelenlegi egy samsung 943n(még kocka alakú :D) amit szeretnék az egy 24"-os monitor, természetesen már szélesvásznút. Árban ilyen 40-50ezer forintom van rá, tudom nem sok de a hardver elvitte a pénzt :x


2012. ápr. 2. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Wide-osat (szélesképernyőset). Lehetőleg 16:9-arányút, de nekem éppen egy 16:10-esem van (SyncMaster 940NW) 19"-es de nekem elég az ekkora is :).

Szerintem még nem érdemes led-eset venni mivel még nem perfekt a fényjátékok, szólva a képernyő bizonyos részein erősebb valahol gyengébb fényt add a monitor.

2012. ápr. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

én nekem ilyen van már 1 éve. mondjuk ez csak 22colos.

ára kb 45ezer.

[link]

2012. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Igaz nem akkora mint kérted, de ez egy jó kis IPS paneles monitor.

2012. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen pont ez utóbbit néztem egy másik kérdésnél mikor most kicsit visszaolvastam új kérdéseket. Kicsit utána rákerestem és 8ms-ra olyanokat írtak, hogy ugyan az emberi szem képfrissítésének érzékelése nagyobb de csak annyival, hogy néha ez még gáz lehet. Ezt nem tudom mennyire igaz, különben ez lenne a választottam.

A mostani samsung tft-je...hát idegesítő de tényleg :D ha a közepétől kb. 20-30centivel nézem lentebb (szal még alig dőltem hátra) máris felül sötétebb egy picit a kép :D

2012. ápr. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!