Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » APPLE iPad 2, érdemes egy...

APPLE iPad 2, érdemes egy ilyen készülékre beruházni?

Figyelt kérdés
Mik az előnyei egy ilyen táblagépnek és milyen embereknek ajánlott ?

2012. ápr. 7. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Tablet alapjáraton akkor jó ha az embernek már van egy jó laptopja és telefonja és szimplán van pénze arra, hogy vegyen egy nagyobb telefont de még messze nem olyan készüléket ami egy laptop hardverével vetekedne.

Jópofa prezentációknál, rengeteg alkalmazás van rájuk illetve játékra és filmnézésre is jók.

Na most konkrétan ipad-ot akkor vegyél ha tényleg nem számít az a 120ezer és bejön az apple, de körülnézhetsz android téren is vannak már jó dolgok olcsóbban is.

2012. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Nincs annyi előnye egy ilyen gépnek...

Telefonhoz képes túl nagy, laptophoz képest túl kicsi és gyenge...

2012. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt azért hozzátenném, hogy nem hülyeség egy tab se (első vagyok még:D). Én is tervezem egy megvételét de valószínűleg majd csak nyáron mert a mostani asztali gépem már elavult előbb ezt kell cserélni. A tablet szerintem inkább szórakozás mint bárminemű segédeszköz. Persze aki tényleg prezentációkat tart vagy valami hasonlót csinál annak jópofa a tabot körbeadni bemutatva bármit rajta, de az emberek 95%-nak semmi előnye nem származik belőle, csak egy kva nagy kijelző amit lehet nyomogatni :D(ez számomra pozitívum mivel szeretem az érintőképernyőt xD)
2012. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!