Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cserélhető a routerem antennája?

Cserélhető a routerem antennája?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: TP Link WR340G tipusu routerem van, eddig csak asztali gépekkel használtam, de decemberben vettem 1 lapotpot is

a problémám az, hogy a sok kábel miatt nem volt lehetséges a ''lakószinten'' elhelyezni a routert azzal az ürüggyel, hogy mit szólnak majd a vendégek stb..

mivel a ház eléggé nagy (beton, benne vas stb..) és a router gyári antennája gyengécske, ezért pl az alsóbb szinteken alig van 1-2 ''vonal'' jelerősség viszont nekem a mostmár a jó idő megkérkeztével kint is szükségem lenne 1-2 vonalra szóval arra gondoltam, hogy erősebb antennát veszek (16 dbi erősségű antennát néztem ki) viszont, nem szeretném hiába megvenni, szóval a kérdésem, hogy cserélhető valamilyen módon az antenna? :)



2012. ápr. 7. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg letekerhetők az antennák
2012. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olyan megeshet hogy pl az új antenna vastagabb mint a régi? :)
2012. ápr. 7. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg óvatosan lecsavarni. Ha lejön, akkor cserélhető. Ki hitte volna...
2012. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintetek a 12 dbi is elég vagy 16 dbi maradjon? :)
2012. ápr. 7. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!