Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen Microsoft...

Szerintetek milyen Microsoft egeret éri meg megvenni? Persze wirelessest.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már egeret veszel, talán érdemesebb erre szakosodott cégtől (pl. Logitech), nem olyantól, amelyik csak mellékállásban árul hardvert.
2012. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már sok éve van egy Microsoft InteliMouse Explorer 1.0A-m, soha semmi gondom nem volt vele, maximálisan elégedett vagyok vele, minden szempontból. Nem tudom, lehet-e még egyáltalán kapni, de nem feltétlen osztom az első véleményét, és tapasztalatból beszélek.
2012. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez visszafelé is működik, nekem sok éve van sok nem MS egerem, és mind tökéletesen működik. Nem azt mondtam, hogy baj van az MS egerekkel, hanem hogy ha autót akarnék venni, nem a Magginál vagy Nestlénél próbálkoznék először.
2012. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kifejezetten jó egereket gyárt nagy rutinnal a microsoft.

Az egérpiaca nagyon mint a Logiteché, a komolyabb pro egereket egész egyszerüen egy más cég bőrébe bújva árulja, de ezek magasan a legminőségibbek a piacon.


Wireless egeret sosem vennék, igy hozzászólni nem tudok, szerintem te is csak akkor vegyél ha nem vagy játékos felhasználó.

2012. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!