Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Engedélyezzem a biosban a PNP...

Engedélyezzem a biosban a PNP (plug and play dolgot)?

Figyelt kérdés
Nem szokta érzékelni a monitoromat a win7 mostanában, és néha eltolódik a kép, és homájos lesz. Nem segítene ha engedélyezném a Plug and Play beállítást a biosban, vagy egyáltalán mire jó ez?
2012. ápr. 8. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan engedélyezheted, ha minden eszközöd pnp képes és az operációs rendszer is az (az), de ez a monitor gondot nem fogja megoldani.

Erre megoldást a videókártya driver beállitásai között kellene keresgélned.

2012. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eggyik naprol a másikra lett rossz, semmit nem állítottam át mielött jó volt sajnos :((
2012. ápr. 8. 17:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet hardveres a hiba? A konfig 2 hónapos gamer konfig, eddig semmi nem volt vele, lehet hogy rossz valamilyen kábel, vagy a tört win7 lehet a baj?
2012. ápr. 8. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Szélsőséges esetben bármi lehet, de nem a hardverhiba a sanszos. Sanszos inkább a helytelen beállitás, a több megjelenitő használat és az ezek miatti keveredés, túl magas felbontás és frissités használata játékok alatt, még az is lehet hogy soem lötted be jól.


Egy megjelenitő, nativ felbontáson és ha játékot inditasz ehhez a nativ felbontáshoz lőd be.

2012. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy van, most jól belöttem, de még mindig csinálja, szirintem nem hardver hiba, hanem windows, bár eggyik napról a másikra lett rossz, ugy indult a gép hogy rossz felbontásban, nem értettem mért.
2012. ápr. 8. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!